Министерката за надворешни работи на Шведска: Саботажата на гасоводите во Балтичко море се меѓународен инцидент

Можната саботажа врз гасоводите „Северен тек“ не претставува напад врз Шведска, изјави денеска министерката за надворешни работи Ана Линде. „Ова...
spot_imgspot_img

Art Videos

0фановидопаѓање
3,503следбенициследете
20,100претплатниципретплатете се

Classical Art

spot_img