Последни написи

(ВИДЕО) Скопје на вода – улиците поплавени

Делови од Скопје се поплавени по поројниот дожд од кој беше зафатен денеска.

Ова е улица во центарот на градот.Сообраќајот се одвива отежнатост, а движењето пеш е незамисливо.

Дали ова е модерното Скопје за кое скопјани со две раце гласаа за кандидатот на ВМРО ДПМНЕ? – прашуваат нервозните граѓани.

Извор: centar.mk

Latest Posts

Не пропуштај